Free KiziMizi games

Obrona Wieży: Wojna obcych

Mizi Kizi
Obrona Wieży: Wojna obcych
Obrona Wieży: Wojna obcych

Obrona Wieży: Wojna obcych - Zasady gry i sterowanie

opis gry Obrona Wieży: Wojna obcych

Kosmici przybyli na ziemię po cenne złoto, wydobyli unikalny kruszec, prawie z każdego zakątka kuli ziemskiej, poza jednym wyjątkiem - złotą twierdzą, którą pilnie strzeżesz. Nie pozwól obcym na zdobycie ostatnich sztabek złota. Walcz dzielnie i postaraj się odzyskać zagrabione złoto. Masz do dyspozycji pociski samonaprowadzające oraz najlepszą broń szybkostrzelną. Jednak na wroga może być to za mało, gdyż ma przewagę technologiczną, przewyższającą znacznie ziemskie możliwości. Musisz przechytrzyć wroga i grać strategicznie, ulepszaj swoją broń i siłę rażenia, zakup dodatkowych żołnierzy. Wykorzystaj to, czego kosmitom brakuje –instynkt przetrwania. Twój główny i jedyny cel: zniszczyć najeźdźców i odzyskać jak najwięcej złota.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Tower Defense: Alien War wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1751 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 12 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP