Free KiziMizi games

Ptaki Kyodai

Mizi Kizi
Ptaki Kyodai
Ptaki Kyodai

Ptaki Kyodai - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ptaki Kyodai

Magiczny las potrzebuje pilnie twojej pomocy. Jego sercem były kolorowe Ptaki Kyodai. Upiększały las, nie tylko swoim jaskrawym kolorowym upierzeniem, ale także relaksującą melodią, ćwierkając od rana do wieczora. Teraz las jest szary i cichy, przerażająco milczący. Wszystkim jest winien zły czarodziej, którego ptaki obudziły swoim pięknym i donośnym śpiewem. Za pomocą swojej magicznej różdżki, uwięził wszystkie ptaki Kyodai w obrazach na kamiennych płytach mahjong. Teraz cała nadzieja w Tobie, aby magiczny las odzyskał swój poprzedni urok, musisz przywrócić równowagę w lesie, uwalniając ptaki od zaklęcia niedobrego Maga. Tylko ty możesz usunąć czar. Poszukaj par identycznych obrazów z ptakami i połącz je linią aby mogły odlecieć i cieszyć się wolnością.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Birds Kyodai wynosi 100/100. Na grę oddano 2 głosy. Gra ma obecnie 1994 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 2 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP