Free KiziMizi games

Super Onion Boy

Mizi Kizi
Super Onion Boy
Super Onion Boy

Super Onion Boy - Zasady gry i sterowanie

opis gry Super Onion BoySuper Onion Boy to zabawna gra platformowa w stylu Mario Bross, gdzie twoim zadaniem będzie uratowanie księżniczki z rąk strasznego potwora, który uwięził ją w magicznej bańce. Musisz ocalić piękną królewnę i pokonać wszystkie potwory, jakie napotkasz po drodze. Staraj się omijać pułapki i przeszkody oraz walczyć z żołnierzami czerwonej bestii. Odkrywaj ukryte komnaty, aby zdobyć maksymalną ilość złotych monet oraz zbierz wszystkie gwiazdy na poziomie. Rozbijając głową cegiełki, możesz zdobyć dodatkowe złoto oraz ulepszenia dla swojego bohatera, jak dodatkowe życie, eliksir czy większy rozmiar postaci. Pokonaj wielkiego bossa i zostań wybawcą swojej księżniczki!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Super Onion Boy wynosi 74/100. Na grę oddano 39 głosów. Gra ma obecnie 3131 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 25 czerwca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP