Free KiziMizi games

Clicker Heroes

Mizi Kizi
Clicker Heroes
Clicker Heroes

Clicker Heroes - Zasady gry i sterowanie

opis gry Clicker HeroesWitaj w zaczarowanym lesie. Oprócz cudownej natury i czystego powietrza, mieszkają tutaj niezwykli mieszkańcy. Las bowiem jest pełny strasznych stworzeń i przerażających potworów. W grze "Clicker Heroes" staniesz się jednym z ratowników leśnych i będziesz walczyć z wrogami. Te stworzenia wyglądają bardzo nieprzychylnie, ale po śmierci zostawiają kilka złotych monet.
Na każdym poziomie musisz zniszczyć określona liczbę stworzeń. Gdy to zrobisz, możesz przejść do kolejnego etapu, gdzie spotkasz bardziej niebezpiecznych wrogów. Dlatego musisz zbierać złote monety i kupować dostęp do nowych potężniejszych postaci. Każdy następny bohater będzie silniejszy niż poprzedni. Miej to na uwadze i staraj się zdobyć jak najwięcej monet. Na końcu każdego poziomu będziesz walczyć z bossem. Jeśli podczas walki ze zwykłymi potworami nie byłeś ograniczony czasowo, to podczas walki z bossem będziesz miał ustalony czas, aby go pokonać.

Clicker Heroes to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 24 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2830 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 35 ocen użytkowników, 35 polubień i 0 głosów na nie. Gra Clicker Heroes jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP