GALAGA

2 samochody online2 samochody onlineBackgammonia - tryktrak onlineBackgammonia - tryktrak onlineFruit Ninja OnlineFruit Ninja OnlineZabawna gra: Zagraj w MahjongZabawna gra: Zagraj w MahjongBohater armaty onlineBohater armaty onlinePiłka nożna onlinePiłka nożna onlineKrykiet onlineKrykiet onlineBitwa w Domino: Domino OnlineBitwa w Domino: Domino OnlineZabójcy futbolu onlineZabójcy futbolu onlineLabirynt dla chomika onlineLabirynt dla chomika onlineŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMityczne klejnotyMityczne klejnotyMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyChińczykChińczykOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDSkarby AtlantydySkarby AtlantydyMonopoly OnlineMonopoly OnlinePora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyJewel QuestJewel QuestMinecraft ClassicMinecraft ClassicBubble Shooter ProBubble Shooter ProOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiZłe lody 3Złe lody 3Złe lodyZłe lodyZoo BoomZoo BoomKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Kick the BuddyKick the BuddyNajlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBubble HitBubble HitBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Garden TalesGarden TalesZłodziej Bob 2Złodziej Bob 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyBitwa o galaktykęBitwa o galaktykę
Bitwa o galaktykę Poradnik (Walkthrough)
GALAGA - Zagraj teraz online za darmo

❇️ GALAGA - Zagraj teraz online za darmo

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Galaga to klasyczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby.  Galaga to inaczej wielka armia najeźdźców stacjonującej gdzieś w kosmosie, którą tworzą wyłącznie statki kosmiczne o różnych kształtach i rozmiarach. Twoim celem jest zestrzelenie jak największej liczby wrogich statków. Kosmiczny najeźdźca posiada wyłącznie trzy różne grupy statków, które atakują w ten sam sposób na każdym poziomie. Pierwszymi przeciwnikami, z którymi się zmierzysz, są niebieskie statki, które atakują ruchem okrężnym, a następnie przylatują z ekranu po lewej lub prawej stronie.

Czerwone statki wroga poruszają się tam i z powrotem, często atakując z boków ekranu. To sprawia, że ​​ trudniej je zestrzelać. Statki-bossy są nieco większe i strzelają z większą precyzją. Mogą również porwać jednego z twoich myśliwców, co może się przydać w miarę postępów w grze. Nurkujące statki kosmiczne to ostatnia deska ratunku dla rozpadającej się floty nieprzyjaciela. Tak zwane statki kamikadze, będą usiłowały zaatakować bezpośrednio twój myśliwiec, aby go zniszczyć. Jeśli misja skończy się porażką, pojawią się ponownie u góry ekranu. Wiec musisz koniecznie je zestrzelić, przed kolejną desperacką próba ataku. Najpotężniejszą cechą specjalną jest podwójna siła ognia statku.

Jeśli pozostały ci dodatkowe życia, możesz celowo pozwolić na przechwycenie jednego ze swoich myśliwców. Natychmiast otrzymasz dostęp do kolejnego statku, a przechwycony statek będzie osłaniany przez wrogów w górnej części ekranu. Jeśli uda Ci się strzelić statek matkę, który jest połączony z Twoim myśliwcem podczas lotu, zostaniesz nagrodzony podwójnym statkiem o podwójnej sile ognia. Jest jednak pewne ustępstwo. Aktywacja bonusu za podwójny statek jest równoznaczna z poświęceniem jednego statku. Jeśli twój szturmowiec zostanie przechwycony, gdy nie masz już więcej żyć, gra zostanie zakończona.

Możesz zdobyć dodatkowe życia za każdym razem, gdy Twój wynik wzrośnie o 70 000 punktów. Pierwszy dodatkowy statek myśliwski zostanie przyznany, gdy zdobędziesz 20 000 punktów, a drugi za 90 000 punktów. Uzyskanie najlepszego wyniku na trudnych poziomach daje bonus 10 000 punktów. W rezultacie otrzymasz jeden dodatkowy statek. Eliminacja wszystkich wrogów na trudnych etapach to najlepszy sposób na szybkie zdobycie dodatkowych żyć.

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę GALAGA - Zagraj teraz online za darmo już 9762 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry zręcznościowe to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


A