Free KiziMizi games

Doodle Farm

Mizi Kizi
Doodle Farm
Doodle Farm

Doodle Farm - Zasady gry i sterowanie

opis gry Doodle FarmW grze Doodle Farm zostaniesz genetykiem i będziesz tworzyć nowe śmieszne zwierzęta dla swojej farmy.
Czy wiesz, jak stworzyć psa lub tygrysa? Które dwa zebrane zwierzęta mogą w rezultacie stworzyć trzecie?
Czy kot + pies = tygrys? Czy kaczka + śledź = pingwin? Znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, mieszając i dopasowując stworzenia, aby zbudować całe królestwo zwierząt, zaczynając od zaledwie czterech stworzeń. Wykorzystaj dary natury i zostań ekspertem w dziedzinie rolnictwa!
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz, mieszając i dopasowując stworzenia, aby zbudować całe królestwo zwierząt, zaczynając od zaledwie czterech stworzeń.

Zasady gry i sterowanie:
- Stwórz ponad 135 różnych zwierząt!
- Mnóstwo zabawnych cytatów, powiedzeń i żartów;

Doodle Farm to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 9 lipca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2244 razy i otrzymała ocenę 84/100 z łącznej liczby 25 ocen użytkowników, 21 polubień i 4 głosy na nie. Gra Doodle Farm jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP