Free KiziMizi games

Grindcraft Remastered

Mizi Kizi
Grindcraft Remastered
Grindcraft Remastered

Grindcraft Remastered - Zasady gry i sterowanie

opis gry Grindcraft RemasteredGrindcraft Remastered to nowa wersja klasycznej gry w stylu Minecraft. Znowu będziesz musiał przejść długą drogę w doskonaleniu umiejętności myśliwego, żywiciela rodziny i naukowca. Musisz zbierać surowce, walczyć z potworami, tworzyć przedmioty, budować domy i odkrywać ludzi.
Rozpocznij wydobywanie przydatnych zasobów. Aby to zrobić, będziesz potrzebować nie tylko rzeczywistej produkcji, ale nawet walki z mobami o niezbędne przedmioty. Jak się domyślasz, zebrane zasoby pomogą Ci stworzyć niezbędne przedmioty przydatne w tej grze. Gdy tworzenie przedmiotów stanie się dostępne, kliknij je, aby je utworzyć.
System osiągnięć motywuje do pokonania nieosiągalnych szczytów. Podróż rozpocznie się w górnym świecie. Zanim przejdziesz do finału, musisz zdobyć piekło i niebo. Powodzenia!

Grindcraft Remastered to doskonała gra ORANGEGAMES, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 26 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2186 razy i otrzymała ocenę 67/100 z łącznej liczby 9 ocen użytkowników, 6 polubień i 3 głosy na nie. Gra Grindcraft Remastered jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP