🔸Kółko i krzyżyk🔹

Tablica Kółko i krzyżykTablica Kółko i krzyżykTic Tac Toe Paper Note 2Tic Tac Toe Paper Note 2Kółko i krzyżyk na kartceKółko i krzyżyk na kartceMulti Tic Tac ToeMulti Tic Tac ToePrints From Head To ToePrints From Head To ToeTic Tac Toe MultiplayerTic Tac Toe MultiplayerTic Tac Toe  ManiaTic Tac Toe ManiaTic Tac Toe GlowTic Tac Toe GlowTic Tac Toe MasterTic Tac Toe MasterTac Tac WayTac Tac WayKółko i krzyżyk dla 2 osóbKółko i krzyżyk dla 2 osóbZurry The Ritual BatZurry The Ritual BatZumbar.ioZumbar.ioZumba OceanZumba OceanZumba ManiaZumba ManiaZumba ClassicZumba ClassicZumba ChallengeZumba ChallengeZUMAR DELUXEZUMAR DELUXEZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuZuma BoomZuma BoomZuma BallZuma BallGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąGotowanie z Emmą: Spaghetti z cukiniąZristZristZopZopZoobies ConnectZoobies ConnectZoobies CollapseZoobies CollapseZoobiedokuZoobiedokuBloki ZoobieBloki ZoobieZooba: Zabawne różniceZooba: Zabawne różniceZoo SlingsZoo SlingsZoo PongZoo PongZoo PinballZoo PinballTajemnice zooTajemnice zooZoo Mahjongg DeluxeZoo Mahjongg DeluxeZOO Hidden StarsZOO Hidden StarsZoo FeederZoo FeederZoo BoomZoo BoomZwierzęta z zooZwierzęta z zooZonic Rush ToiletZonic Rush ToiletZombinatorsZombinatorsZombify MeZombify MeZombies vs. HalloweenZombies vs. HalloweenZombies SurvivalZombies SurvivalZombies Shooter Part 2Zombies Shooter Part 2Zombies ShooterZombies ShooterZombies Outbreak ArenaZombies Outbreak ArenaZombies Night 2Zombies Night 2Zombies NightZombies NightZombie nie potrafią skakać 2Zombie nie potrafią skakać 2Zombies Are ComingZombies Are ComingZombies Among UsZombies Among UsZombieHunter.IOZombieHunter.IOZombieCraft 2ZombieCraft 2ZombieCraftZombieCraftZombie X City ApocalypseZombie X City ApocalypseRobaki zombieRobaki zombieZombie vs WarriorsZombie vs WarriorsZombie VacationZombie VacationZombie Tsunami OnlineZombie Tsunami OnlineZombie TriggerZombie Trigger Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry Obrona WieżyGry Obrona WieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry zręcznościoweGry zręcznościoweGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitachGry akcjiGry akcjiFajne gryFajne gry
Kółko i krzyżyk Poradnik (Walkthrough)

❇️ Kółko i krzyżyk

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Kółko i krzyżykWszyscy pamiętamy z lat dzieciństwa grę kółko i krzyżyk zwaną również jako „Tic-Tac-Toe”, która jest dobrze znana na całym świecie. Na początku rozgrywka toczyła się na kartce papieru lub zwyczajnie, rysowano pole gry na piasku, czy też za pomocą kredy na chodniku.
Gra jest bardzo popularna do czasów obecnych, a jej zasady nie zmieniły się od lat. Gra odbywa się na planszy o 9 polach (3×3). Gracze stawiają na przemian kółko i krzyżyk dążąc do zajęcia trzech pól w jednym wierszu. Wygrywa ten z graczy, któremu jako pierwszemu uda ułożyć się trzy znaki w jednej linii. Możesz grać przeciwko sztucznej inteligencji lub razem z przyjacielem. W tej grze musisz pomyśleć, a to jest najciekawsze!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Kółko i krzyżyk już 851 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry łamigłówki to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


Gry Kizi Mizi

🟥Kółko i krzyżyk (Tic-Tac-Toe) to doskonała gra STUDIOS M. J. BORGHI, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 17 czerwca 2022 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 851 razy i otrzymała ocenę 50/100 z łącznej liczby 6 ocen użytkowników, 3 pububienia i 3 głosy na nie. Gra Kółko i krzyżyk jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie. Znajdziesz tutaj gry z popularnych platform jak: Kongregate, Cartoon Network, Miniclip czy Poki. Najlepsze gry w jednym miejscu.

⬛ TOP