Graj Tempala

Tempala

Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Bubblez!Bubblez!Galaktyczne klejnotyGalaktyczne klejnotyKings And Queens Solitaire TripeaksKings And Queens Solitaire TripeaksSpider SoliSpider SoliZłe lody 2Złe lody 2
Tempala Poradnik (Walkthrough)
Tempala

❇️ Tempala

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Tempala to niezwykła gra przygodowa, której akcja toczy się w tajemniczej dżungli zamieszkanej przez dzikie zwierzęta i starożytne cywilizacje. Gracz wciela się w rolę poszukiwacza skarbów, który próbuje odnaleźć magiczne artefakty ukryte głęboko w dżungli. Aby osiągnąć cel, musi pokonać liczne przeszkody i wykazać się sprytem oraz zręcznością.

Podczas gry gracz przemierza różne lokacje, w tym ruiny starożytnych miast, tajemnicze jaskinie oraz niebezpieczne głębie dżungli. W trakcie podróży spotyka różne zwierzęta, takie jak tygrysy, węże czy krokodyle, które stanowią dla niego wyzwanie. Musi również walczyć z innymi poszukiwaczami skarbów, którzy chcą mu odebrać znalezione przedmioty.

W grze Tempala kluczowe znaczenie ma zdolność przewidywania przyszłości. Poszukiwacz skarbów dysponuje magiczną kulą, która pozwala mu zobaczyć przyszłe wydarzenia i wybrać najlepszą strategię. Jednakże, używanie kuli wiąże się z ryzykiem, ponieważ każde jej użycie osłabia siły bojowe gracza.

Podczas gry gracz zdobywa punkty doświadczenia, które umożliwiają mu rozwijanie umiejętności i zdobywanie nowych przedmiotów. Może też nawiązywać sojusze z innymi graczami, aby łatwiej pokonać trudne przeciwności i zdobyć skarby.

Celem gry Tempala jest odnalezienie wszystkich magicznych artefaktów ukrytych w dżungli. Gracz musi przemierzyć wiele lokacji, pokonać liczne przeszkody i walczyć z innymi poszukiwaczami skarbów. Jednak z pomocą magicznej kuli i zdolności przewidywania przyszłości, ma szansę na zwycięstwo. Czy uda mu się odnaleźć wszystkie artefakty i zostać największym poszukiwaczem skarbów w dżungli? Tego dowiesz się grając w Tempala!

Kizi Mizi: Tempala🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Tempala już 2262 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry platformowe to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online