Free KiziMizi games

Farm stacker

Mizi Kizi
Farm stacker
Farm stacker

Farm stacker - Zasady gry i sterowanie

opis gry Farm stackerUłóż zwierzęta w stos i dopasuj 5 lub więcej. Utwórz grupy 5 lub więcej takich samych połączonych zwierząt, aby je usunąć. Kliknij i przeciągnij zwierzę na inne stosy. Osiągnij wskazany cel, aby przejść do następnego poziomu.

Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie.

Zasady gry i sterowanie:
Zapraszamy na wyjątkową farmę z dużym gospodarstwem rolnym i wieloma zwierzętami. Twoja pomoc będzie niezbędna aby farma mogła poprawnie funkcjonować. Poza tym miło spędzasz czas i dobrze będziesz się bawić. Twoim zadaniem będzie zbieranie zwierzątek jak krowy, owce, świnki i ptaki do zagród, przed zapadnięciem nocy. Aby ułatwić sobie zadanie, musisz zgromadzić swoje zwierzęta w grupy, składające się z pięciu lub więcej takich samych gatunków. Wówczas będą bezpieczne w swoich zagrodach i żaden drapieżnik nie zrobi im krzywdy. Baw się dobrze w grze „Farm stacker” i osiągnij jak największy wynik!

Średnia ocen Farm stacker wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 2103 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 11 lutego 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP