Free KiziMizi games

LA REX

Mizi Kizi
LA REX
LA REX

LA REX - Zasady gry i sterowanie

opis gry LA REXNa ulicach metropolii dzieje się coś niesamowitego! Prehistoryczny gad terroryzuje miasto. Ani władze miasta, ani policja nie mogą go zatrzymać. Niesamowita moc i imponująca wielkość tego zwierzęcia zasługują na szacunek i budzi paniczny strach.
Niszcz domy, przewracaj samochody i szukaj świeżej zdobyczy, która pomoże dinozaurowi przetrwać. Musisz tylko umiejętnie kontrolować tego prehistorycznego potwora. Ale nie zapominaj, że twoi przeciwnicy są bardzo przebiegli i ukrywają się przed tobą w różnych budynkach i schronach.

LA REX to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 10 września 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2422 razy i otrzymała ocenę 86/100 z łącznej liczby 7 ocen użytkowników, 6 polubień i 1 głos na nie. Gra LA REX jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP