Free KiziMizi games

Love Poly 3D

Mizi Kizi
Love Poly 3D
Love Poly 3D

Love Poly 3D - Zasady gry i sterowanie

opis gry Love Poly 3DGra Love Poly 3D to nietypowa gra logiczna 3D, w której naszym zadaniem będzie, odtworzenie obrazka z małych puzzli 3D. Musimy tak obracać trójwymiarowymi kawałkami, aby ułożyć prawdziwe dzieło sztuki. Zapewne widok cię zaskoczy, widząc co powstało z drobnych części układanki. Użyj swojej wyobraźni i umiejętności, aby ukończyć wszystkie 95 poziomów. Rzuć wyzwanie swojemu umysłowi i rozwiąż co kryją mozaikowe fragmenty!
Love Poly to oryginalne puzzle 3D, które zainteresują zarówno młodych graczy, jak i osoby starsze. Gra pomaga rozwijać umiejętności motoryczne i myślenie przestrzenne, co jest ogromnym plusem. Słowo „Poly” w nazwie gry oznacza „wielokąt”, który jest podstawowym elementem łamigłówki.

Love Poly 3D to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 18 października 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1945 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Love Poly 3D jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP