Free KiziMizi games

Smaczna planeta

Mizi Kizi
Smaczna planeta
Smaczna planeta

Smaczna planeta - Zasady gry i sterowanie

opis gry Smaczna planetaPodczas eksperymentów laboratoryjnych, stworzono unikalną bakterię, która miała pomóc ludzkości oczyścić planetę z nadmiaru śmieci. Jednak eksperyment wymknął się spod kontroli i teraz nasza bakteria pożera wszystko co spotka na swojej drodze. Na początku nasz laboratoryjny twór, będzie żywił się wirusami aby rosnąć. Jak tylko nabierze odpowiedniej masy, przeniknie do układu krążenia naukowca, który ją stworzył i zacznie żywić się czerwonymi krwinkami, ale musi uważać na większych konkurentów.

I tak zaczyna się wielka przygoda naszego „stwora”. Z każdym poziomem, nasz koleżka będzie pożerał coraz większe organizmy, a nawet stworzenia. Jeśli chcesz wiedzieć na co jeszcze ma apetyt nasza bakteria, to musisz koniecznie zagrać w tę zabawna grę. Kto wie, ile jest w stanie pochłonąć ten genetyczny twór!

Zasady gry i sterowanie:
Klawisze strzałek - ruch

Tasty Planet to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 18 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2328 razy i otrzymała ocenę 50/100 z łącznej liczby 4 ocen użytkowników, 2 pububienia i 2 głosy na nie. Gra Smaczna planeta jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP