Rycerze i panny młodeRycerze i panny młodeSmeetSmeetKuźnia ImperiówKuźnia ImperiówTomb RunnerTomb RunnerKlondikeKlondikeZłote HektaryZłote HektaryMagiczna farmaMagiczna farmaŚwiat MarzeńŚwiat MarzeńKrólewska opowieśćKrólewska opowieśćChciwi bogowieChciwi bogowieNIGHTPOINT.ioNIGHTPOINT.ioWycieczka RodzinnaWycieczka RodzinnaKociak IndyKociak IndyWiejskie ŻycieWiejskie ŻycieCall of WarCall of WarMoje przygody w kuchniMoje przygody w kuchniGamepoint BingoGamepoint BingoJadalnia ZooJadalnia ZooMafia BattleMafia BattleBlocky FarmBlocky FarmSnowwars.ioSnowwars.ioSklep z ceramikąSklep z ceramikąPięć NarodówPięć NarodówImperiaImperia

Gry przeglądarkowe

Gry przeglądarkowePrzeglądarki internetowe to rodzaj gier wieloosobowych, które nie wymagają pobierania dodatkowych plików, które działają wyłącznie w oknie przeglądarki. Mimo swojej prostoty, nowoczesne gry przeglądarkowe są w stanie konkurować z grami klientów, które z powodzeniem wykonują, zabierając wielu graczy z drugiej.

Prezentowane są w różnych gatunkach, co umożliwia znalezienie projektu zgodnie z osobistymi preferencjami i dowolnym nastrojem. Większość współczesnych graczy woli grać w gry przeglądarkowe online nie tylko dlatego, że nie ma potrzeby pobierania dodatkowych plików, ale z powodu braku wysokich wymagań systemowych i wiązania z konkretnym systemem operacyjnym. Innymi słowy, graj w dowolnym miejscu, o każdej porze i z niemal dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.