Free KiziMizi games

Jewels Blitz

Mizi Kizi
Jewels Blitz
Jewels Blitz

Jewels Blitz - Zasady gry i sterowanie

opis gry Jewels Blitz

Jewels Blitz to najlepsza gra logiczna polegająca na dopasowaniu 3 elementów! Twoim celem jest połączenie co najmniej trzech cennych klejnotów tego samego typu, aby zniknęły i zdobyły punkty. Jeśli dopasujesz jeszcze więcej klejnotów, otrzymasz fajne boostery, które mogą wyczyścić pełne linie, kwadraty lub usunąć wszystkie klejnoty tego samego koloru. Nie spiesz się z ruchami i zawsze miej oko na swój wynik, ponieważ limit zakrętów jest trudny i czasami musisz zaplanować kilka ruchów przed sobą. Czy to na telefonie, tablecie, czy na komputerze stacjonarnym, możesz grać w Jewels Blitz wszędzie i za każdym razem. Zagraj w Jewels Blitz teraz za darmo i przejdź przez mnóstwo zabawnych i wymagających poziomów!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Jewels Blitz wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1118 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 24 stycznia 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP