Free KiziMizi games

Jewels Blitz 3

Mizi Kizi
Jewels Blitz 3
Jewels Blitz 3

Jewels Blitz 3 - Zasady gry i sterowanie

Jewels Blitz 3 to klasyczny gra z gatunku match 3. Twoim zadaniem jest umiejętne ułożenie różnorodnych klejnotów tak, aby powstał pionowy lub poziomy rząd z co najmniej trzema kamieniami tego samego koloru. Samouczek pokaże zasady i poprowadzi Cię przez pierwsze poziomy, w ten sposób poznasz cenne wskazówki, które ułatwią ci postęp w grze. Aby ukończyć poziom, musisz wykonać różne zadania w ograniczonej liczbie ruchów. Jeśli wyczerpiesz limit i twój rzeczywisty cel nie został osiągnięty, musisz spróbować ponownie. Wraz ze postępem gry, wzrośnie poziom trudności. Podczas gdy początkowo musisz tylko usunąć niektóre kamienie z pola gry, przeszkody takie jak lód,zaczną komplikować ci życie w Jewels Blitz 3. Na szczęście w tej grze logicznej znajdują się również ulepszenia, które znacznie ułatwią ci pozbycie się problemu. Na przykład jeden z dostępnych dopalaczy pozwala zamienić pozycję dowolnych dwóch kamieni. Jeśli dokonasz mądrego wyboru, możesz utworzyć dwa rzędy po pięć kamienie za pomocą tylko jednego ulepszenia. Możesz śledzić swoje postępy na przejrzystej mapie. Tam możesz również otworzyć skrzynie ze skarbami, które dadzą dodatkowe monety.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Jewels Blitz 3 wynosi 80/100. Na grę oddano 20 głosów. Gra ma obecnie 3584 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 9 czerwca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP