Graj Shamaniac

Shamaniac

Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Złe lodyZłe lodyNajlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongCandy RiddlesCandy RiddlesBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Galaktyczne klejnotyGalaktyczne klejnotyBubblez!Bubblez!Kings And Queens Solitaire TripeaksKings And Queens Solitaire TripeaksSpider SoliSpider SoliKicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie Królestwa
Shamaniac Poradnik (Walkthrough)
Shamaniac

❇️ Shamaniac

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Shamaniac to gra osadzona w tajemniczej krainie, gdzie wcielasz się w rolę szamana. Twoim zadaniem jest ochrona świata przed złymi duchami i przywrócenie harmonii w naturze.

W grze poruszysz się po rozległym świecie, poznając nowe kultury i zwyczaje. Będziesz zbierać składniki ziołowe i tworzyć magiczne mikstury, które pomogą Ci w walce z przeciwnikami.

Twoim głównym celem jest odnalezienie i pokonanie Sługi Ciemności, który chce zniszczyć świat. Na swojej drodze spotkasz wiele trudności i przeszkód, ale dzięki swoim umiejętnościom i sprytowi uda Ci się pokonać każde wyzwanie.

W grze Shamaniac liczy się również interakcja z innymi graczami. Możesz tworzyć sojusze i działać razem, aby osiągnąć wspólne cele. W grze czekają na Ciebie również liczne questy i wyzwania, które pozwolą Ci zdobyć dodatkowe umiejętności i przedmioty.

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w świecie szamanów i magii. Czy uda Ci się pokonać Sługę Ciemności i przywrócić harmonię w naturze? Tylko od Ciebie zależy los świata.

Kizi Mizi: Shamaniac🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Shamaniac już 5114 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry logiczne to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online