Graj Szop pracz: handel detaliczny

Szop pracz: handel detaliczny

Ratownik Szop PraczRatownik Szop PraczWspaniały Świat SzopówWspaniały Świat SzopówBubble Shooter RaccoonBubble Shooter RaccoonPrzygoda szopa:  Symulator miastaPrzygoda szopa: Symulator miastaŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Bubblez!Bubblez!
Raccoon Retail Poradnik (Walkthrough)
Szop pracz: handel detaliczny

❇️ Szop pracz: handel detaliczny

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Raccoon Retail to gra o życiu małego szopa, który marzy o tym, by otworzyć swój własny sklep detaliczny. Jego marzenie jest jednak trudne do osiągnięcia, ponieważ szopki nie uważają zwykle za zdolne do prowadzenia biznesu.

Jednak nasz bohater nie poddaje się i zaczyna szukać sposobów na osiągnięcie swojego celu. W końcu znajduje szansę na uruchomienie swojego sklepu detalicznego w zabytkowej dzielnicy miasta.

Raccoon Retail to gra, w której gracz wciela się w rolę szopki i musi zarządzać swoim sklepem. Musi dbać o asortyment, ceny, marketing i obsługę klientów. Im lepiej sobie poradzi, tym więcej pieniędzy zarobi i będzie mógł rozwijać swój biznes.

Ale nie jest to łatwe zadanie. W mieście jest wiele innych sklepów, które konkurują między sobą o klientów. Gracz musi konkurować z nimi, ale jednocześnie szukać sposobów na przyciągnięcie klientów do swojego sklepu.

Raccoon Retail to gra, która łączy elementy strategii i symulacji. Gracz musi podejmować decyzje, które wpłyną na rozwój jego sklepu. Musi też radzić sobie z problemami, takimi jak kradzieże czy zniszczenia towarów przez złodziei.

W grze dostępne są różne poziomy trudności, dzięki czemu każdy gracz może dostosować poziom wyzwania do swoich umiejętności. Raccoon Retail to gra dla wszystkich, którzy marzą o prowadzeniu własnego biznesu i chcą sprawdzić swoje umiejętności w symulacji zarządzania sklepem detalicznym.

Kizi Mizi: Szop pracz: handel detaliczny🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Szop pracz: handel detaliczny już 152 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry akcji to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online