Free KiziMizi games

    Gry zuma

    Gry zuma

    Gry zumaWitamy w fantastycznym świecie Zuma! Ta część gier zawiera najnowsze, najbardziej ciekawe i ekscytujące gry. Zuma to klasyczna gra, której celem jest ćwiczenie pamięci, obserwacji, spostrzegawczości i dobrej zabawy w kulki. Już od pierwszych poziomów ta gra jest ekscytująca i nie pozwala odejść graczom przez długi czas. Podstawowym celem gry jest to, że musisz zniszczyć wszystkie kolorowe kulki, które poruszają się po labiryncie lub wyznaczonej ścieżce. W centrum pola gry znajduje się kamienna żaba lub inne magiczne stworzenie. Jednak żaba stała się głównym symbolem gier Zuma.

    Może ona strzelać tymi samymi kulkami, co kule podążające w labiryncie. Aby zniszczyć kule, musisz strzelać do nich i łączyć je w grupy po trzy sztuki lub więcej. Ale co najważniejsze - muszą być tego samego koloru. Następnie kule pękają i znikają, co znacznie zwiększa szanse na wygraną. Na końcu labiryntu znajduje się maska o wyglądzie czaszki, która natychmiast połyka kulki, które kończą żywot w jej ogromnej paszczy, choć nie zawsze jest to maska.

    Głównym zadaniem gry, jest powstrzymać wszystkie kulki przed dotarciem do maski, norki, jaskini czy innej pułapki kończącej labirynt. W naszej sekcji gier Zuma znajdziesz przeróżne warianty i wersje taj klasycznej i ciągle popularnej gry.