🟠GRY ZUMA

Zuma: Legenda dżungliZuma: Legenda dżungliZuma: FutrzakiZuma: FutrzakiFrogtasticFrogtasticMarble DuelMarble DuelZagubiona wyspaZagubiona wyspaZuma BallZuma BallCrystal Ball ZumaCrystal Ball ZumaZuma BoomZuma BoomMaya ZumaMaya ZumaMarble BlastMarble BlastZuma: CzarnoksiężnikZuma: CzarnoksiężnikKung Fu ZumaKung Fu ZumaSparkle 2Sparkle 2Zuma: Niedźwiedź i kotZuma: Niedźwiedź i kotZumba ManiaZumba ManiaZuma: Znaki ZodiakuZuma: Znaki ZodiakuHalloweenowy łańcuchHalloweenowy łańcuchBubble DefenceBubble DefenceZumba OceanZumba OceanZumba ClassicZumba ClassicZumbar.ioZumbar.ioZumba ChallengeZumba ChallengeCandy ZumaCandy ZumaSushi Feast!Sushi Feast!Obrona jaj dinozaurówObrona jaj dinozaurówMonster Shooter DefenseMonster Shooter DefenseKitty MarblesKitty MarblesMarbles GardenMarbles GardenZUMAR DELUXEZUMAR DELUXETotemia: Cursed MarblesTotemia: Cursed Marbles
Gry zuma (Zuma games) Grasz i Wiesz

🔵GRY ZUMA

GRY ZUMA🟢Witamy w fantastycznym świecie Zuma! Ta część gier zawiera najnowsze, najbardziej ciekawe i ekscytujące gry. Zuma to klasyczna gra, której celem jest ćwiczenie pamięci, obserwacji, spostrzegawczości i dobrej zabawy w kulki. Już od pierwszych poziomów ta gra jest ekscytująca i nie pozwala odejść graczom przez długi czas. Podstawowym celem gry jest to, że musisz zniszczyć wszystkie kolorowe kulki, które poruszają się po labiryncie lub wyznaczonej ścieżce. W centrum pola gry znajduje się kamienna żaba lub inne magiczne stworzenie. Jednak żaba stała się głównym symbolem gier Zuma.

Może ona strzelać tymi samymi kulkami, co kule podążające w labiryncie. Aby zniszczyć kule, musisz strzelać do nich i łączyć je w grupy po trzy sztuki lub więcej. Ale co najważniejsze - muszą być tego samego koloru. Następnie kule pękają i znikają, co znacznie zwiększa szanse na wygraną. Na końcu labiryntu znajduje się maska o wyglądzie czaszki, która natychmiast połyka kulki, które kończą żywot w jej ogromnej paszczy, choć nie zawsze jest to maska.

Głównym zadaniem gry, jest powstrzymać wszystkie kulki przed dotarciem do maski, norki, jaskini czy innej pułapki kończącej labirynt. W naszej sekcji gier Zuma znajdziesz przeróżne warianty i wersje taj klasycznej i ciągle popularnej gry.