Gry zuma

Zuma: Legenda dżungliZuma: Legenda dżungliMarble DuelMarble DuelZuma: Słodka żabkaZuma: Słodka żabkaZagubiona wyspaZagubiona wyspaTotemia: Cursed MarblesTotemia: Cursed MarblesCrystal Ball ZumaCrystal Ball ZumaSparkle 2Sparkle 2Zuma BallZuma BallZuma: CzarnoksiężnikZuma: CzarnoksiężnikMaya ZumaMaya ZumaMarble BlastMarble BlastZuma BoomZuma BoomHalloween ChainHalloween ChainBubble DefenceBubble DefenceZumba ManiaZumba ManiaZumba OceanZumba OceanSushi Feast!Sushi Feast!Candy ZumaCandy ZumaObrona jaj dinozaurówObrona jaj dinozaurów Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementyMityczne klejnotyMityczne klejnotySuper Mario BrosSuper Mario BrosOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaChińczykChińczykPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaPop Stone 2Pop Stone 2Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajMinecraft ClassicMinecraft ClassicPasjans: Trzy szczytyPasjans: Trzy szczytyKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Pora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Kick the BuddyKick the BuddyBubble Shooter ProBubble Shooter ProŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domZłodziej Bob 2Złodziej Bob 2Kicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie KrólestwaZłe lody 3Złe lody 3Butterfly KyodaiButterfly KyodaiBubble Shooter 2Bubble Shooter 2
Gry zuma Dobra Zabawa Online!

Gry zuma

Gry zumaWitamy w fantastycznym świecie Zuma! Ta część gier zawiera najnowsze, najbardziej ciekawe i ekscytujące gry. Zuma to klasyczna gra, której celem jest ćwiczenie pamięci, obserwacji, spostrzegawczości i dobrej zabawy w kulki. Już od pierwszych poziomów ta gra jest ekscytująca i nie pozwala odejść graczom przez długi czas. Podstawowym celem gry jest to, że musisz zniszczyć wszystkie kolorowe kulki, które poruszają się po labiryncie lub wyznaczonej ścieżce. W centrum pola gry znajduje się kamienna żaba lub inne magiczne stworzenie. Jednak żaba stała się głównym symbolem gier Zuma.

Może ona strzelać tymi samymi kulkami, co kule podążające w labiryncie. Aby zniszczyć kule, musisz strzelać do nich i łączyć je w grupy po trzy sztuki lub więcej. Ale co najważniejsze - muszą być tego samego koloru. Następnie kule pękają i znikają, co znacznie zwiększa szanse na wygraną. Na końcu labiryntu znajduje się maska o wyglądzie czaszki, która natychmiast połyka kulki, które kończą żywot w jej ogromnej paszczy, choć nie zawsze jest to maska.

Głównym zadaniem gry, jest powstrzymać wszystkie kulki przed dotarciem do maski, norki, jaskini czy innej pułapki kończącej labirynt. W naszej sekcji gier Zuma znajdziesz przeróżne warianty i wersje taj klasycznej i ciągle popularnej gry.