Free KiziMizi games

Gry zuma

Gry zuma

Gry zumaWitamy w fantastycznym świecie Zuma! Ta część gier zawiera najnowsze, najbardziej ciekawe i ekscytujące gry. Zuma to klasyczna gra, której celem jest ćwiczenie pamięci, obserwacji, spostrzegawczości i dobrej zabawy w kulki. Już od pierwszych poziomów ta gra jest ekscytująca i nie pozwala odejść graczom przez długi czas. Podstawowym celem gry jest to, że musisz zniszczyć wszystkie kolorowe kulki, które poruszają się po labiryncie lub wyznaczonej ścieżce. W centrum pola gry znajduje się kamienna żaba lub inne magiczne stworzenie. Jednak żaba stała się głównym symbolem gier Zuma.

Może ona strzelać tymi samymi kulkami, co kule podążające w labiryncie. Aby zniszczyć kule, musisz strzelać do nich i łączyć je w grupy po trzy sztuki lub więcej. Ale co najważniejsze - muszą być tego samego koloru. Następnie kule pękają i znikają, co znacznie zwiększa szanse na wygraną. Na końcu labiryntu znajduje się maska o wyglądzie czaszki, która natychmiast połyka kulki, które kończą żywot w jej ogromnej paszczy, choć nie zawsze jest to maska.

Głównym zadaniem gry, jest powstrzymać wszystkie kulki przed dotarciem do maski, norki, jaskini czy innej pułapki kończącej labirynt. W naszej sekcji gier Zuma znajdziesz przeróżne warianty i wersje taj klasycznej i ciągle popularnej gry.
Kizi i Mizi Kizi i Mizi to urocze kotki, które pieszczotliwie zadbają o twoje samopoczucie. Sprawią, że czas spędzony z nimi na wspólnej zabawie będzie radosny i pełen emocji. Pomogą wybrać gry np.: logiczne, gdzie rozwiniesz swoją kreatywność, zdolność zapamiętywania i kojarzenia. Wskażą Tobie odpowiednią kategorię gier, pomocną w ćwiczeniu umysłu i spostrzegawczości. Mając pełen arsenał gier online, Kizi i Mizi uczą przez zabawę. Bez względu na to, czy zbudujesz wirtualny zamek z piasku, czy wybierzesz gry edukacyjne, ważne jest, że spędzony czas przyniesie sporo frajdy. Wszystko zależy od właściwych wyborów – rodzaju gry, uczestnictwa we wspólnej aktywności oraz jakości czasu spędzanego na zabawie. Gry przeglądarkowe to doskonały sposób na zrelaksowanie się, oderwanie od codziennych obowiązków, gry pomagają poszerzyć naszą wiedzę, testują sprawność, zarówno fizyczną jak i umysłową. Gry online dla chłopców powinny być wyjątkowe! Tutaj chłopcy znajdą najfajniejsze wyścigi, ciekawe strzelanki, trudne strategie, a także symulacje i działania wojenne. Nie zabraknie gier z ich ulubionymi bohaterami z kreskówek jak: Batman, Mario, - Darmowe gry online Kizi Mizi, Spiderman czy Ben 10. Jeśli chcesz ocalić ziemię przed najeźdźcami z kosmosu lub plagą nieumarłych po prostu przejść do sekcji o zombie lub kosmitach! Oprócz głównych postaci, dzieci będą mogły jeździć czołgiem, latać samolotem, a nawet skakać ze spadochronu. Nie zapomnijmy również o dziewczynach, które także lubią grać w gry! Oprócz popularnych ubieranek, każda dziewczyna uwielbia gotować, ale rodzice nie zawsze pozwalają na ten krok. Na szczęście z nami można gotować absolutnie każdy rodzaj jedzenia, od bardzo słodkich ciastek, po wykwintne pieczenie. Najpopularniejsze symulatory kuchenne to seria Sara gotuje, w pełni przetłumaczona na język polski. W nim każda dziewczyna może nauczyć się gotować proste potrawy, a następnie razem z rodzicami może wypróbować swoje zdolności kucharskie w prawdziwym świecie. Gry online to cudowny świat barwnych kolorów i ulubionych postaci, które zapamiętasz na całe życie! Ale nie zapominaj, że oprócz nich na świecie wciąż jest dużo ciekawej rozrywki. Chodź ze znajomymi, odkrywaj nowe i interesujące miejsca w swoim mieście, odwiedzaj centra handlowe i parki rozrywki i nie zapominaj o nauce, która jest bardzo pomocna i znacznie bardziej przydatna niż siedzenie przy komputerze!