Zuma: Legenda dżungliZuma: Legenda dżungliMarble DuelMarble DuelZuma: Słodka żabkaZuma: Słodka żabkaZagubiona wyspaZagubiona wyspaTotemia: Cursed MarblesTotemia: Cursed MarblesSparkle 2Sparkle 2Crystal Ball ZumaCrystal Ball ZumaZuma BallZuma BallMaya ZumaMaya ZumaZuma BoomZuma BoomMarble BlastMarble BlastZuma: CzarnoksiężnikZuma: CzarnoksiężnikŁańcuch HalloweenŁańcuch HalloweenBubble DefenceBubble DefenceZumba ManiaZumba Mania Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 5: ElementyOgień i Woda 5: ElementySuper Mario BrosSuper Mario BrosOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduMityczne klejnotyMityczne klejnotyChińczykChińczykKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDOgień i Woda: Leśna świątyniaOgień i Woda: Leśna świątyniaPop Stone 2Pop Stone 2Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaTajemniczy rajTajemniczy rajMinecraft ClassicMinecraft ClassicSkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaPasjans: Trzy szczytyPasjans: Trzy szczytyKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Pora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domKrólowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Kick the BuddyKick the BuddyKicia Rożek: W obronie KrólestwaKicia Rożek: W obronie KrólestwaBubble Shooter ProBubble Shooter ProBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Złe lody 3Złe lody 3Ślimak Bob 6: Zimowa opowieśćŚlimak Bob 6: Zimowa opowieśćSkarby AtlantydySkarby AtlantydyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotMahjong ClassicMahjong ClassicŚlimak Bob 4: KosmosŚlimak Bob 4: Kosmos

Gry zuma

Gry zumaWitamy w fantastycznym świecie Zuma! Ta część gier zawiera najnowsze, najbardziej ciekawe i ekscytujące gry. Zuma to klasyczna gra, której celem jest ćwiczenie pamięci, obserwacji, spostrzegawczości i dobrej zabawy w kulki. Już od pierwszych poziomów ta gra jest ekscytująca i nie pozwala odejść graczom przez długi czas. Podstawowym celem gry jest to, że musisz zniszczyć wszystkie kolorowe kulki, które poruszają się po labiryncie lub wyznaczonej ścieżce. W centrum pola gry znajduje się kamienna żaba lub inne magiczne stworzenie. Jednak żaba stała się głównym symbolem gier Zuma.

Może ona strzelać tymi samymi kulkami, co kule podążające w labiryncie. Aby zniszczyć kule, musisz strzelać do nich i łączyć je w grupy po trzy sztuki lub więcej. Ale co najważniejsze - muszą być tego samego koloru. Następnie kule pękają i znikają, co znacznie zwiększa szanse na wygraną. Na końcu labiryntu znajduje się maska o wyglądzie czaszki, która natychmiast połyka kulki, które kończą żywot w jej ogromnej paszczy, choć nie zawsze jest to maska.

Głównym zadaniem gry, jest powstrzymać wszystkie kulki przed dotarciem do maski, norki, jaskini czy innej pułapki kończącej labirynt. W naszej sekcji gier Zuma znajdziesz przeróżne warianty i wersje taj klasycznej i ciągle popularnej gry.