Graj Zuma: Perłowa ośmiornica

Zuma: Perłowa ośmiornica

Octopus HugsOctopus HugsDr Octopus DarklingDr Octopus DarklingŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Bubblez!Bubblez!Galaktyczne klejnotyGalaktyczne klejnotyKings And Queens Solitaire TripeaksKings And Queens Solitaire Tripeaks
Pearl Busta the Octopus Poradnik (Walkthrough)
Zuma: Perłowa ośmiornica

❇️ Zuma: Perłowa ośmiornica

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Pearl Busta the Octopus to gra o niezwykłym stworzeniu, które mieszka pod wodą. Octopus jest znany ze swojej zdolności do zmiany koloru skóry, a także do wykorzystywania swoich ramion do różnych czynności. W grze gracz wciela się w postać Octopusa i wyrusza na poszukiwanie pereł, które ukryte są w różnych miejscach na dnie oceanu.

Gracz musi uważać, ponieważ na swojej drodze spotka wiele niebezpieczeństw. Wśród nich są drapieżne ryby i inne stworzenia morskie, które chcą zniszczyć Octopusa i zabrać mu pereł. Aby przetrwać, gracz musi wykorzystać swoje zdolności i umiejętności Octopusa.

W grze Pearl Busta the Octopus gracz musi także rozwiązywać różnego rodzaju zagadki i logiczne łamigłówki. Aby zdobyć perełkę, trzeba znaleźć sposób, aby dostać się do niej, ominięć pułapki i zabezpieczenia, które chronią skarb.

Wraz z postępem w grze, gracz może zdobywać punkty doświadczenia i ulepszać swoje umiejętności i zdolności Octopusa. Może też odblokować nowe poziomy i strefy, które zawierają coraz większą ilość skarbów i niebezpieczeństw.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby perełek i pokonanie wszystkich przeszkód, które stoją na drodze Octopusowi. Gracze muszą być ostrożni i sprytne, aby osiągnąć sukces i stać się prawdziwym mistrzem Pearl Busta the Octopus.

Kizi Mizi: Zuma: Perłowa ośmiornica🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Zuma: Perłowa ośmiornica już 3205 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry logiczne to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online