Graj Zuma: Problemy z miodem

Zuma: Problemy z miodem

Bubble TroubleBubble TroublePrincess Juliet Fashion TroublePrincess Juliet Fashion TroubleTank TroubleTank TroublePrincess Juliet Garden TroublePrincess Juliet Garden TroubleMałpa w tarapatach 2Małpa w tarapatach 2Małpa w tarapatachMałpa w tarapatachKraina Lodu: Podwójny problemKraina Lodu: Podwójny problemBaby Hazel: Kłopoty ze skórąBaby Hazel: Kłopoty ze skórąShoot Your Nightmare Double TroubleShoot Your Nightmare Double TroublePszczoła miodnaPszczoła miodnaToto Double TroubleToto Double TroubleZłodziej mioduZłodziej mioduBaby Hazel Kłopoty z rodzeństwemBaby Hazel Kłopoty z rodzeństwemZbieracze mioduZbieracze mioduWalentynkowe kłopoty z miłościąWalentynkowe kłopoty z miłościąMoney HoneyMoney HoneyEllie Love TroubleEllie Love TroubleŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach Morza
Honey Trouble Poradnik (Walkthrough)
Zuma: Problemy z miodem

❇️ Zuma: Problemy z miodem

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Niedźwiadki bardzo kochają miodek. Dlatego uwielbiają wykradać go pszczołą, w końcu jest taki słodki, smaczny i pachnący. Niestety teraz nasz misio, został przyłapany na gorącym uczynku jak wykradał miodek i wściekłe pszczoły ruszyły w pogoń za intruzem. Niedźwiadkowi udało się schować w lesie i ukryć miód. Jednak pszczoły mają bardzo dobrych zwiadowców, którzy odkryli kryjówkę niedźwiedzia. Teraz ukryły się w słodkich kulkach i będą próbowały odzyskać miód. W grze "Zuma: Honey Trouble" będziesz walczył z pszczołami w wielokolorowych kulach. Aby to zrobić, musisz strzelać tymi samymi kolorowymi kulkami. Kiedy połączysz trzy lub więcej kulek tego samego koloru, wówczas pękną i pszczoły odlecą.

Kizi Mizi: Zuma: Problemy z miodem🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Zuma: Problemy z miodem już 4163 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry logiczne to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online