Free KiziMizi games

Zuma Deluxe

Mizi Kizi
Zuma Deluxe
Zuma Deluxe

Zuma Deluxe - Zasady gry i sterowanie

opis gry Zuma DeluxeCzy chciałbyś przeżyć kolejną i niesamowitą przygodę, zdobyć skarby i poznać wielkie tajemnice? Zapraszamy cię do mistycznego i starożytnego świata, który musisz ocalić przed inwazją kamiennych kulek, Które chcą zniszczyć świat Zuma. Twoim celem, będzie pokonanie kulek i ochrona, baśniowego królestwa.
Jak grać w Zuma Deluxe?
Zuma Deluxe ma bardzo proste zasady. Gra jest podobna do innych klasycznych gier zuma. Po prostu połącz kulki w grupy, trzy lub więcej kulek tego samego koloru, a one zostaną zniszczone. To bardzo proste zadanie. Bądź ostrożny! Nie pozwól, aby kulki dotarły do czaszki, w przeciwnym razie świat Zuma ulegnie anihilacji ... Gra jest znakomitą rozrywką a także silnym stymulatorem pamięci. Chętnie grają w nią dzieci jak i osoby dorosłe. Każda rozgrywka, czy każdy poziom, może mieć inne zakończenie. Zuma Deluxe jest jedną z najlepszych i najbardziej granych gier typu flash online. Na tej stronie masz możliwość gry całkowicie za darmo, bez instalacji i pobierania.

Zuma Deluxe to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 18 lutego 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 5236 razy i otrzymała ocenę 76/100 z łącznej liczby 17 ocen użytkowników, 13 polubienia i 4 głosy na nie. Gra Zuma Deluxe jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP