Free KiziMizi games

Kiba i Kumba: Chaos w dżungli

Mizi Kizi
Kiba i Kumba: Chaos w dżungli
Kiba i Kumba: Chaos w dżungli

Kiba i Kumba: Chaos w dżungli - Zasady gry i sterowanie

opis gry Kiba i Kumba: Chaos w dżungliZabawna gra platformowa wzorowana na grach Super Mario i Donkey Kong, w której głównymi bohaterami są Kiba i Kumba.
Pomóż tym uroczym małpkom pokonać czarny lodowy charakter jakim jest Dr. Slipp. Zadanie nie będzie proste, doktorek posiada bowiem, całą masę podwładnych mu pingwinich robotów, które pilnują apetycznych bananów. Twoim zadaniem będzie przechytrzyć wrogów i zebrać 99 bananów i 3 gwiazdki na każdym z 4 poziomów. Czy zdołasz wypełnić zadanie?

Zasady gry i sterowanie:
Użyj WASD lub klawiszy strzałek, aby kontrolować postać.

Kiba & Kumba Jungle Chaos to doskonała gra FAMOBI, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 27 września 2018 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 4982 razy i otrzymała ocenę 77/100 z łącznej liczby 44 ocen użytkowników, 34 pububienia i 10 głosów na nie. Gra Kiba i Kumba: Chaos w dżungli jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP