Free KiziMizi games

Miecze i Sandały: Gladiator

Mizi Kizi
Miecze i Sandały: Gladiator
Miecze i Sandały: Gladiator

Miecze i Sandały: Gladiator - Zasady gry i sterowanie

opis gry Miecze i Sandały: GladiatorGra „Swords and Sandals: Gladiator” zabierze Cię w czasy, gdzie gladiatorzy walczyli, nie dla pieniędzy ale po to, by przetrwać. Twoim zadaniem w grze jest stać się jednym z tych gladiatorów i osiągnąć zwycięstwo, aby stać się wolnym.
Na początek będziesz musiał wybrać gladiatora oraz spersonalizować jego wygląd, a także odpowiednio go przygotować przed walką. Każda bitwa przyniesie punkty, które mogą zostać wykorzystane do poprawy wydajności bojowej gladiatora.
Na start otrzymasz dziesięć punktów, które możesz wykorzystać, aby poprawić początkowe cechy swojej postaci. Gladiator ma siedem głównych cech: siłę, zręczność, siłę ataku, obronę, witalność, umiejętność i witalność. Musisz dokładnie przemyśleć swój wybór, aby odpowiednio podzielić punkty. Po tym możesz wybrać się na arenę i rozpocząć pojedynek. Wybierz właściwą strategię, aby pokonać wroga. Do Twojej dyspozycji będzie lista działań, które może wykonać twój gladiator.

Swords and Sandals: Gladiator to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 2 kwietnia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2806 razy i otrzymała ocenę 73/100 z łącznej liczby 11 ocen użytkowników, 8 polubień i 3 głosy na nie. Gra Miecze i Sandały: Gladiator jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP