Free KiziMizi games

Adam i Ewa: Śnieg

Mizi Kizi
Adam i Ewa: Śnieg
Adam i Ewa: Śnieg

Adam i Ewa: Śnieg

Wyrusz w kolejną podróż z Adamem w świątecznym klimacie. Nadchodzą święta Bożego Narodzenia i Ewa postanowiła wysłać naszego jaskiniowca po choinkę, niestety sam sobie nie poradzi. Pomóż naszemu przyjacielowi kolejny raz, pokonać przeszkody i pułapki i znajdź najpiękniejszą choinkę dla Ewy. Po drodze spotkasz nieustraszonych strażników, mięsożerną roślinę, zabawnego krokodyla podczas kąpieli czy wielkiego żółwia, który uwielbia jabłka oraz uroczą małpkę. Rozwiąż zagadki, znajdź klucze, otwórz różne drzwi, pokonaj ciemną jaskinię z nietoperzami, rozpal ogień i zrób wszystko, aby przejść każdy test. Wszystko po to, aby przynieść Ewie uroczą choinkę na święta. Gdy już dotrzesz do jaskini, posprzątaj i przygotuj ciepłą kawę dla ukochanej Ewy, która smacznie śpi. Po przebudzeniu będzie mile zaskoczona Twoja wyjątkową postawą i niespodzianką w postaci choinki!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Adam and Eve: Snow wynosi 62/100. Na grę oddano 13 głosów. Gra ma obecnie 1986 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 9 grudnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP