Free KiziMizi games

Ogień i Woda 4: Kryształowa świątynia

Mizi Kizi
Ogień i Woda 4: Kryształowa świątynia
Ogień i Woda 4: Kryształowa świątynia

Ogień i Woda 4: Kryształowa świątynia - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ogień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda powracają jak bumerang i ponownie wezmą udział w niesamowitej zagadkowej grze logicznej na dwie osoby, w której kontrolujesz obie postacie, poruszając się po różnych poziomach aby dotrzeć do wyjścia w jak najkrótszym czasie. Fireboy i Watergirl nie mogą żyć bez przygód, tym razem zmierzą się z zagadkami Kryształowej Świątyni, która wyróżnia się od wszystkich pozostałych łamigłówek, posiada bowiem portale teleportacyjne, które pomagają w przemieszczaniu się z jednego miejsca na drugie na poziomie, więc musisz dokładnie obserwować, który z nich jest obecnie używany przez postać. Jeśli Ognisty chłopak lub Wodna dziewczyna wejdzie do białego portalu, to też musi z niego wyjść, a jeśli wejdzie do czarnego portalu - wyjdzie z czarnego. Niektóre portale muszą być aktywowane przed użyciem, a dopiero potem będą funkcjonować. Jak w poprzednich częściach, twoim głównym zadaniem będzie, odszukanie wielkiego białego klejnotu , ale także tradycyjnych czerwonych i niebieskich klejnotów. Pamiętaj o ich zbieraniu i uważaj na szkodliwe zielone bulgoczące bagna. Fireboy i Watergirl muszą ich unikać.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Ogień - klawiszy strzałek
Woda - klawisze W, A, S, D.

Średnia ocen Fireboy and Watergirl 4: The Crystal Temple wynosi 72/100. Na grę oddano 508 głosów. Gra ma obecnie 26677 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 maja 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP