Free KiziMizi games

Double Freecell

Mizi Kizi
Double Freecell
Double Freecell

Double Freecell - Zasady gry i sterowanie

opis gry Double FreecellDwukrotnie liczba kart, dwukrotnie więcej zabawy! Wszystkie karty z 2 talii są rozdawane na 10 stosów. Istnieje 6 wolnych komórek (u góry po lewej) i 4 stosy fundamentów (u góry po prawej). Celem gry jest ułożenie wszystkich kart na fundamentach według koloru od asa do króla, od razu do asa, a następnie do króla. Do gry dostępne są najlepsze karty stosów tableau i karty z bezpłatnych komórek. Możesz budować stosy w bij alternatywnym kolorze. Można przenosić tylko jedną kartę na raz (ale możesz przenosić grupy kart w odpowiedniej kolejności, jeśli masz wystarczająco dużo wolnych komórek i / lub pustych stosów tableau). Górną kartę dowolnego stosu obrazkowego można również przenieść do dowolnej Wolnej Komórki. Każdy bezpłatny Ceel może zawierać tylko 1 kartę. Karty w wolnych komórkach można, jeśli to możliwe, przenieść na stosy fundamentów lub z powrotem na stosy plansz.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Double Freecell wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1751 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 22 sierpnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP