Free KiziMizi games

Garden Tales

Mizi Kizi
Garden Tales
Garden Tales

Garden Tales - Zasady gry i sterowanie

opis gry Garden Tales

"Garden Tales to kolorowa gra w dopasowanie trzech elementów w uroczym ogrodzie. Dopasuj i zbieraj kwiaty, owoce i grzyby na ponad 700 ekscytujących poziomach. Im więcej uda Ci się połączyć kwiatów i owoców tego samego rodzaju, tym dostaniesz fajniejsze dodatki, które ułatwią Ci grę. Willy potrzebuje Twojej pomocy, aby utrzymać insekty w należytym porządku i bez chwastów. Usuń lód, kałuże, kamienie i inne zanieczyszczenia. Odbieraj koszyki na owoce lub wybierz się na poszukiwanie skarbów z łopatą. Uważaj na krety, są one w stanie zniszczyć cały ogród! Wykonuj codzienne misje lub codzienne zadania, aby zarabiać dodatkowe monety i różne prezenty. Dobrze się baw, słuchając łatwo wpadającej w ucho muzyki i pokonując trudne poziomy. Graj teraz w Garden Tales za darmo."

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Garden Tales wynosi 71/100. Na grę oddano 7 głosów. Gra ma obecnie 4468 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 11 czerwca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP