Free KiziMizi games

Niemoralny obcy

Mizi Kizi
Niemoralny obcy
Niemoralny obcy

Niemoralny obcy - Zasady gry i sterowanie

opis gry Niemoralny obcyWzruszająca i interesująca gra, w której poznajesz historię obcego, którego statek rozbił się na ziemi.
Odnajduje go dziewczynka, przedstawia go swojej rodzinie, gdzie traktowany jest i kochany jak członek rodziny. Wspólnie dorastają i mieszkają, wykonując ludzkie obowiązki. Niestety wybucha wojna, która dotarła również do rodziny gdzie mieszka kosmita, obcy postanawia bronić rodzinę za wszelką cenę. Czy starczy mu sił aby ocalić wszystkich członków rodziny? Czy odda za nich życie? Czy ucieknie ? Ty napiszesz scenariusz!

To piękna a zarazem tragiczna gra, dająca dużo do przemyślenia.

Zasady gry i sterowanie:
Myszka
Strzałki lub [A] [D]

ImmorTall to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 13 czerwca 2018 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2138 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Niemoralny obcy jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP