Free KiziMizi games

Ukryte obiekty: Super złodziej

Mizi Kizi
Ukryte obiekty: Super złodziej
Ukryte obiekty: Super złodziej

Ukryte obiekty: Super złodziej - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ukryte obiekty: Super złodziejPomóż pani Smith znaleźć ukryte przedmioty i rzadkie artefakty, których pragną jej klienci i zyskaj światową sławę wśród złodziei! Nie wszystko co chcesz zdobyć, znajduje się na widoku. Użyj specjalnego sprzętu do przeszukiwania i wykonuj poboczne zadania. Twoim celem w tej grze jest odblokowanie i ukończenie każdego poziomu, zbierając wymagane przedmioty. Zdobądź 4 gwiazdki na każdym poziomie i zapracuj na swoją sławę, aby zdobyć coraz więcej klientów i zleceń. Zwiększając swoją reputację, odblokujesz kolejne trudniejsze poziomy. Więc postaraj się wykonać zlecenia jak najszybciej potrafisz, a zdobędziesz
maksymalną ilość punktów. Przedmioty, które powinieneś zebrać, znajdują się na dole ekranu. Pamiętaj, aby nie dać się złapać na kradzieży i udowodnij wszystkim, kto jest najlepszym złodziejem w okolicy.

Hidden Objects: Superthief to doskonała gra GAMEMONETIZE, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 13 lutego 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1336 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Ukryte obiekty: Super złodziej jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP