Free KiziMizi games

Vex 3

Mizi Kizi
Vex 3
Vex 3

Vex 3 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Vex 3

Jesteś Wex i uwielbiasz rzyć na krawędzi, twój posiłek to porządna porcja adrenaliny, a teraz wyruszysz w niebezpieczną podróż, zwaną testem śmierci. Przed Tobą niebezpieczny labirynt z kolcami, ostrzami i wieloma innymi niebezpieczeństwami. Głównym celem gry jest przetrwanie i dotarcie do mety w jednym kawałku. Będziesz biegał, skakał, ślizgał się, wspinał po ścianach i prezentował niesamowite zdolności parkour. Na każdym poziomie będziesz musiał uważać na wiele pułapek i przeszkód. Aby przejść do następnego poziomu, musisz dotrzeć do dużego kolorowego bloku, który zabierze Cię w kolejne niebezpieczne miejsce. Aby przetrwać, musisz wykazać się szybką reakcją i umiejętnym manewrowaniem w ekstremalnych sytuacjach. Za wykonanie dodatkowych zadań otrzymujesz punkty bonusowe. Powodzenia!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Vex 3 wynosi 100/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 2104 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 1 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP