Free KiziMizi games

Skarby Montezumy

Mizi Kizi
Skarby Montezumy
Skarby Montezumy

Skarby Montezumy - Zasady gry i sterowanie

opis gry Skarby MontezumyOdkryj skarby Montezumy oraz starożytne miasto Azteków, wracając do odległej przeszłości. Zostaniesz przedstawiony Emily Jones z Muzeum Archeologicznego w Meksyku. Dla pani profesor to świetna okazja do poznania starożytnej kultury i tajemniczych artefaktów. Zwraca Tobie uwagę na dziwny budynek, znajdujący się w centrum muzeum. Podobną strukturę wymieniono w zapiskach hiszpańskiego mnicha, który mieszkał na tych ziemiach. Mnich twierdził, że ten budynek był mapą tajemniczego miasta Azteków, w którym zgodnie z legendą ukryty jest kalendarz Montezumy - relikwia zdolna dać swemu właścicielowi życie wieczne! Czy jesteś gotowy na ekscytujący i nieprzewidywalny przebieg wydarzeń?
Celem gry jest zlikwidowanie określonej ilości specjalnych kryształów w wyznaczonym czasie. Ich likwidacja następuje, gdy połączysz w jednej linii co najmniej 3 takie same kryształy. Po każdym poziomie otrzymasz złotą gwiazdkę, która służy do kupowania bonusów i ulepszania totemów dających wyjątkowe umiejętności.

The Treasures Of Montezuma to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 8 lutego 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 4032 razy i otrzymała ocenę 88/100 z łącznej liczby 41 ocen użytkowników, 36 polubień i 5 głosów na nie. Gra Skarby Montezumy jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP