Free KiziMizi games

Treasures Of Montezuma 3

Mizi Kizi
Treasures Of Montezuma 3
Treasures Of Montezuma 3

Treasures Of Montezuma 3 - Zasady gry i sterowanie

Postaraj się dotrzeć do skarbów Azteków i poznaj ich ukryte tajemnice. Przeglądaj wszystkie tajne pomieszczenia i przejdź do głównego skarbca. Łącz ze sobą identyczne kafelki, zdobywaj magiczne gwiazdy, korzystaj z mocy totemów i ciesz się doskonałymi efektami specjalnymi! W tej wspaniałej grze dla dziewcząt i chłopców będziesz mieć do dyspozycji prawdziwe starożytne, legendarne totemy, które mogą przynieść nie tylko szczęście, ale także dodatkowe punkty, broń i inne zdolności oraz super zdolności. Nie licz na pomoc starych bogów - przyjmij wyzwanie! Wygrywaj i dominuj na polu bitwy, pokonaj wszystkie przeszkody i wygraj zaciekłą walkę o legendarne złoto Azteków!

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Treasures Of Montezuma 3 wynosi 78/100. Na grę oddano 18 głosów. Gra ma obecnie 2284 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 26 marca 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP