Free KiziMizi games

Adam i Ewa 7

Mizi Kizi
Adam i Ewa 7
Adam i Ewa 7

Adam i Ewa 7 - Zasady gry i sterowanie

W grze Adam i Ewa 7 kolejny raz przeniesiemy się w niebezpieczne czasy, gdzie żyły i panowały dinozaury. Ponownie będziemy musieli pomóc naszemu dzielnemu jaskiniowcowi, rozwiązywać liczne łamigłówki i unikać niebezpieczeństw. Aby rozwiązać wszystkie zadania, musisz użyć logiki oraz kreatywnego myślenia. Uważnie sprawdź każdą nową lokalizację, w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów. Przejrzyj każdy centymetr w pobliżu, aby nie przegapić niczego ważnego. Jeśli znajdziesz się w beznadziejnej sytuacji, możesz skorzystać z pomocy w postaci kamienia w lewym rogu gry. Wskazówka pomoże ci poradzić sobie z trudną sytuacją i przejść dalej. Będziesz podróżować do najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych miejsc zaginionego świata, które są pełne tajemnic i niebezpieczeństw. Czy ponownie Adam odnajdzie swoją Ewę?

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Adam and Eve 7 wynosi 100/100. Na grę oddano 1 głos. Gra ma obecnie 691 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 4 czerwca 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP