Adam i Ewa: Golf

Adam i Ewa: Duch AdamAdam i Ewa: Duch AdamAdam i EwaAdam i EwaAdam i Ewa: Przetnij linęAdam i Ewa: Przetnij linęAdam i Ewa 5 Część 1Adam i Ewa 5 Część 1Adam i Ewa: ZombieAdam i Ewa: ZombieAdam i Ewa 2Adam i Ewa 2Adam i Ewa 3Adam i Ewa 3Adam i Ewa 4Adam i Ewa 4Adam i Ewa: LunatykAdam i Ewa: LunatykAdam i Ewa: Eliksir MiłościAdam i Ewa: Eliksir MiłościAdam i Ewa 5 Część 2Adam i Ewa 5 Część 2Adam i Ewa: AstronautaAdam i Ewa: AstronautaAdam i Ewa 6Adam i Ewa 6Adam i Ewa: ŚniegAdam i Ewa: ŚniegAdam i Ewa 7Adam i Ewa 7Adam i Ewa GOAdam i Ewa GOAdam and Eve AliensAdam and Eve AliensAdam and Eve NightAdam and Eve NightAdam and Eve Go XmasAdam and Eve Go XmasAdam and Eve Crossy RiverAdam and Eve Crossy RiverAdam and Eve 8Adam and Eve 8Adam and Eve Go 2Adam and Eve Go 2Adam and Eve Go 3Adam and Eve Go 3Bilard i golfBilard i golfTani GolfTani GolfArcade Golf: NEONArcade Golf: NEON100 Golf Balls100 Golf BallsAbstrakcyjny GolfAbstrakcyjny GolfGolf SolitaireGolf SolitaireBaranek Shaun: Baahmy GolfBaranek Shaun: Baahmy GolfKsiężniczka Disneya: SylwesterKsiężniczka Disneya: SylwesterKrólowa Lodu Romantyczny SylwesterKrólowa Lodu Romantyczny SylwesterMoja idealna impreza sylwestrowaMoja idealna impreza sylwestrowaInfinity GolfInfinity GolfCave GolfCave GolfMini GolfMini GolfExtreme GolfExtreme GolfGolf BounceGolf BounceGolf MasterGolf MasterInfinite Golf StarInfinite Golf StarGolf Masters! 3Golf Masters! 3Golf Masters! 2Golf Masters! 2Golf Solitaire ProGolf Solitaire ProMaya GolfMaya GolfCartoons ChampionShip Golf 2019Cartoons ChampionShip Golf 2019Ultimate GolfUltimate GolfGolf LandGolf LandStickman GolfStickman GolfGolf BlastGolf BlastMini Golf AdventureMini Golf AdventureBilliard GolfBilliard GolfFlick Golf StarFlick Golf StarWhere's My Golf?Where's My Golf?Golf RoyaleGolf RoyaleGolf ParkGolf ParkGolf BattleGolf BattleGolf RoyalGolf RoyalOrc GolfOrc GolfStickman Golf OnlineStickman Golf OnlineMathPup Golf 4 AlgebraMathPup Golf 4 Algebra Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry obrona wieżyGry obrona wieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry zręcznościoweGry zręcznościoweGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry przygodoweGry przygodoweGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitachGry akcjiGry akcjiFajne gryFajne gryGry o gotowaniuGry o gotowaniu
Adam i Ewa: Golf Poradnik (Walkthrough)

Adam i Ewa: Golf

Adam i Ewa: GolfAdam jaskiniowiec nudząc się bez swojej partnerki Ewy, wpadł na genialny pomysł i wymyślił … Golfa! Wystarczył mu do tego kij, kamień, sznurek i oczywiście kawałek polany, której miał pod dostatkiem. Jednakże nie opanował zasad samej gry. Dlatego przyda mu się pomocna dłoń i wsparcie kogoś bardziej doświadczonego. Jeśli nie sprawia ci problemu, że piłka zrobiona jest z małego okrągłego kamienia to zacznij swoją przygodę razem z Adamem i zdobądź wszystkie trzy gwiazdki. Zasada jest prosta: wystarczy trafić kamienną piłeczkę do dołka, pamiętaj jednak aby przyłożenie było mocniejsze, ze względu na wagę piłki ;)
Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Adam i Ewa: Golf już 3532 razy i mamy ciągle za mało!
Jesli lubisz Gry Adam i Ewa to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online

Zasady gry i sterowanie:Myszka

Gry Kizi Mizi

Adam and Eve: Golf to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 2 czerwca 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 3532 razy i otrzymała ocenę 89/100 z łącznej liczby 9 ocen użytkowników, 8 polubień i 1 głos na nie. Gra Adam i Ewa: Golf jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP

Obejrzyj instrukcje wideo