🔸Mellowdy🔹

Przygoda DinozauraPrzygoda DinozauraRed Boy and Blue GirlRed Boy and Blue GirlStalkerStalker3 pandy w Japonii3 pandy w Japonii3 Pandy3 Pandy3 Pandy 2: Noc3 Pandy 2: NocOgień i LódOgień i LódWycieczka RodzinnaWycieczka RodzinnaDisney Druhny: Salon FryzjerskiDisney Druhny: Salon FryzjerskiOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaOgień i Woda: Wyspa przetrwaniaMOTO X3M WINTERMOTO X3M WINTER12 Dni Bożego Narodzenia12 Dni Bożego NarodzeniaGalaretkowe szaleństwo 2Galaretkowe szaleństwo 2Vex 3Vex 3Bomb it 4Bomb it 4Bomb It 3Bomb It 3Bomb It 2Bomb It 2Bomb itBomb itSklep z ceramikąSklep z ceramikąPtaki KyodaiPtaki KyodaiOgień i Woda: Leśna energiaOgień i Woda: Leśna energiaBracia PierdzioszkiBracia PierdzioszkiSkok Świętego MikołajaSkok Świętego MikołajaMoana i Ariel:  Podróż w dobrym styluMoana i Ariel:  Podróż w dobrym styluOn lubi ciemnośćOn lubi ciemnośćMega RunnerMega RunnerAlarmy: RiverlandAlarmy: RiverlandTop Wing: Color the CadetsTop Wing: Color the CadetsMr. DubstepMr. DubstepPogromca CyborgówPogromca CyborgówSuper World AdventureSuper World AdventureNiemożliwe akrobacje samochodu 3DNiemożliwe akrobacje samochodu 3DZablokowana autostradaZablokowana autostradaJewel PopJewel PopZabójcza prędkośćZabójcza prędkośćKosmiczna jazdaKosmiczna jazdaCrown Dungeon 2Crown Dungeon 2Neonowe czołgiNeonowe czołgiWake the SantaWake the SantaAnimal QuizAnimal Quiz1010 Animals1010 AnimalsHello Kitty: Pszczoły w ogrodzieHello Kitty: Pszczoły w ogrodzieHarley Quinn: Sekretna misjaHarley Quinn: Sekretna misjaWitaj Boże NarodzenieWitaj Boże NarodzenieZrób się na TrollaZrób się na TrollaZłap cukierkaZłap cukierkaKrólik na deskorolceKrólik na deskorolceWłasnoręczny prezentWłasnoręczny prezentRally Point 6Rally Point 6Bullet Force MultiplayerBullet Force MultiplayerOzdoby na choinkęOzdoby na choinkęRoll The BallRoll The BallMatch ArenaMatch ArenaShardsShardsCzerwona piłka kontra zielony królCzerwona piłka kontra zielony królKlucz i tarcza 2Klucz i tarcza 2Key & ShieldKey & ShieldSamochodowy ChaosSamochodowy ChaosBen 10 Czas bohateraBen 10 Czas bohateraGhost WiperGhost Wiper Gry trzy w jednej liniiGry trzy w jednej liniiGry kulkiGry kulkiGry ogień i wodaGry ogień i wodaGry logiczneGry logiczneGry na 2 osobyGry na 2 osobyGry platformoweGry platformoweGry Obrona WieżyGry Obrona WieżyGry dla chłopcówGry dla chłopcówGry zręcznościoweGry zręcznościoweGry Baby HazelGry Baby HazelGry dla dziewczynGry dla dziewczynGry strzelankiGry strzelankiGry mahjongGry mahjongGry strategiczneGry strategiczneGry karcianeGry karcianeGry dla dzieciGry dla dzieciGry samochodoweGry samochodoweGry zombieGry zombieGry łamigłówkiGry łamigłówkiGry wyścigoweGry wyścigoweGry sportoweGry sportoweGry multiplayerGry multiplayerGry o kosmitachGry o kosmitachGry akcjiGry akcji
Mellowdy Poradnik (Walkthrough)

❇️ Mellowdy

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

🟠Mellowdy"Mellowdy" to wzruszająca gra, gdzie dominuje delikatne i kruche uczucie miłości. Kochankowie zostali rozdzieleni, ale to nie mogło sprawić, że zapomną o sobie nawzajem. Młodzieniec dzień i noc marzył o spotkaniu i znalazł sposób, jak zrobić prezent swojej ukochanej. Napisał piosenkę i wysłał ją wraz z sercem do uroczej dziewczyny. To będzie długa i ciernista ścieżka.
Musisz pomóc małemu sercu dostać się do pięknej dziewczyny i przekazać jej delikatną balladę. Musisz kontrolować lot i starać się, aby serce nie kolidowało z obiektami, które może spotkać na drodze. Ale to jeszcze nie wszystko. Po drodze musisz zbierać nuty od zakochanych przyjaciół. Staraj się unikać pułapek i kolizji z przedmiotami, aby nie stracić melodię. W przeciwnym razie, zostaną one utracone i trzeba będzie na nowo wszystko zbierać. To nie będzie łatwe, ale cel jest tego wart. Poczuj się jak prawdziwy Kupidyn, który będzie w stanie pogodzić zakochane serca i podarować parze prawdziwe szczęście. Na świecie nie ma silniejszego uczucia niż miłość!

🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Mellowdy już 3347 razy i mamy ciągle za mało!
🟡Jesli lubisz Gry przygodowe to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online


🔵Jak grać w "Mellowdy" opis gry krok po kroku :Aby rozpocząć, musisz najpierw użyć klawiszy : ← a następnie →
← → - klawisze strzałek

Gry Kizi Mizi

🟥Mellowdy to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 27 listopada 2018 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 3347 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Mellowdy jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie. Znajdziesz tutaj gry z popularnych platform jak: Kongregate, Cartoon Network, Miniclip czy Poki. Najlepsze gry w jednym miejscu.

⬛ TOP