Free KiziMizi games

Ogień i Woda 2: Świątynia Światła

Mizi Kizi
Ogień i Woda 2: Świątynia Światła
Ogień i Woda 2: Świątynia Światła

Ogień i Woda 2: Świątynia Światła - Zasady gry i sterowanie

opis gry Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda powracają w drugiej odsłonie znakomitej platformówki na dwie osoby, w której musisz kontrolować obie postacie i poruszać się po poziomach, rozwiązując trudne zagadki. Fireboy nie może wejść do wody, a Watergirl nie może wejść do gorącej lawy, oboje nie lubią jednak zielonego błotka. Ognisty chłopiec i wodna dziewczyna muszą przejść przez różne poziomy, aby znaleźć wyjście. W grze znajdziesz 40 trudnych łamigłówek, z którymi będziesz musiał sobie poradzić. Te układanki opierają się na manipulacji światłem; musisz przesuwać lustra, aby odbijać światło. Po prostu pomóż światło dotrzeć do obszaru docelowego, aby rozwiązać zagadkę i ukończyć poziom. Nie ma ustalonej kolejności poziomów, więc wybierz te, które chcesz ukończyć jako pierwsze.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
Ogień - klawiszy strzałek
Woda - klawisze W, A, S, D.

Średnia ocen FireBoy and WaterGirl 2: The Light Temple wynosi 73/100. Na grę oddano 158 głosów. Gra ma obecnie 11096 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 30 maja 2020. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP