Graj Slinger

Slinger

Świnka Peppa: Ubieranie rodzinyŚwinka Peppa: Ubieranie rodzinySkarby Mistycznego MorzaSkarby Mistycznego MorzaBaśnie z 1001 NocyBaśnie z 1001 NocyKlasyczne KulkiKlasyczne KulkiMiecze i sandały: GladiatorMiecze i sandały: GladiatorMityczne klejnotyMityczne klejnotySkarby Tajemniczego MorzaSkarby Tajemniczego MorzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaMiecze i Sandały 2: Panowanie cesarzaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaOgień i Woda 4: Kryształowa świątyniaChińczykChińczykOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 5: ŻywiołyOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 3: Świątynia LoduOgień i Woda 1: Leśna świątyniaOgień i Woda 1: Leśna świątyniaPoppy PlaytimePoppy PlaytimeSuper Mario BrosSuper Mario BrosKrólowa Śniegu 4Królowa Śniegu 4Królowa Śniegu 5Królowa Śniegu 5Ogień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaOgień i Woda 2: Świątynia ŚwiatłaPryskające Bańki: Klasyczne HDPryskające Bańki: Klasyczne HDTajemniczy rajTajemniczy rajMonopoly OnlineMonopoly OnlineSkarby AtlantydySkarby AtlantydyJewel QuestJewel QuestPora na przygodę: Finn i kościotrupyPora na przygodę: Finn i kościotrupyKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguOgień i Woda 6: BajkiOgień i Woda 6: BajkiBubble Shooter ProBubble Shooter ProZłe lody 3Złe lody 3Najlepszy klasyczny mahjongNajlepszy klasyczny mahjongZłe lodyZłe lodyJewels Blitz 3Jewels Blitz 3Zoo BoomZoo BoomKick the BuddyKick the BuddyBubble HitBubble HitŚwinka Peppa: nowy domŚwinka Peppa: nowy domBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaBaśnie z 1001 Nocy 2: Aladyn I Magiczna LampaGarden TalesGarden TalesSkarby Montezumy 2Skarby Montezumy 2Królowa Śniegu 3Królowa Śniegu 3Jewels Blitz 4Jewels Blitz 4Złodziej Bob 2Złodziej Bob 2Baśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówBaśnie z 1001 Nocy 6: Alibaba i 40 rozbójnikówKoraliki! 2: W Głębinach MorzaKoraliki! 2: W Głębinach MorzaBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końBaśnie z 1001 Nocy 7: Hebanowy końMiecze i dusze: Przygoda duszyMiecze i dusze: Przygoda duszyBubble Shooter World CupBubble Shooter World CupPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyPiłka nożna głowami: Mistrzostwa EuropyGumball: Kung Fu PilotGumball: Kung Fu PilotKrólowa RojuKrólowa RojuThe Mergest KingdomThe Mergest KingdomBall Hero Adventure: Red Bounce BallBall Hero Adventure: Red Bounce BallCandy RiddlesCandy RiddlesKlasyczny MahjongKlasyczny MahjongBitwa o galaktykęBitwa o galaktykęBubble Shooter 2Bubble Shooter 2Bubblez!Bubblez!Galaktyczne klejnotyGalaktyczne klejnotyKings And Queens Solitaire TripeaksKings And Queens Solitaire TripeaksSpider SoliSpider SoliZłe lody 2Złe lody 2
Slinger Poradnik (Walkthrough)
Slinger

❇️ Slinger

➡️Cele i zadania w grze, krótki poradnik i zasady gry, czyli jak grać, aby ukończyc grę

Slinger to gra, która przeniesie Cię do fantastycznego świata pełnego przygód i niebezpieczeństw. W tej grze wcielasz się w postać, która musi znaleźć drogę do wyjścia z labiryntu, pokonując po drodze przeszkody i walcząc z przeciwnikami.

Slinger to gra dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i nie boją się trudności. W grze musisz wykazać się sprytem, zwinnością i szybkim refleksem, aby poradzić sobie z kolejnymi poziomami. Każdy z poziomów jest inny i wymaga od Ciebie innego podejścia, co sprawia, że gra jest bardzo interesująca i wciągająca.

W grze Slinger możesz odkrywać tajemnicze korytarze, ukryte skarby i nieznane światy. Musisz też zdobywać punkty i monety, które pozwalają Ci na zakup nowych umiejętności i ulepszeń. Dzięki temu możesz stać się jeszcze silniejszy i skuteczniejszy w walce z przeciwnikami.

Slinger to gra dla wszystkich, którzy lubią rywalizację. W grze możesz rywalizować z innymi graczami i zdobywać punkty, które pozwalają Ci na awansowanie na kolejne poziomy. Możesz też udostępniać swoje wyniki na Facebooku i dzielić się nimi z przyjaciółmi.

Jeśli lubisz gry zręcznościowe, pełne akcji i przygód, to Slinger jest dla Ciebie idealną grą. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę i wejdź do świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw. Czekamy na Ciebie!

Kizi Mizi: Slinger🟢Kizi i Mizi: Zagraliśmy w grę Slinger już 221 razy i mamy nadal za mało!
🟡Jesli lubisz Gry strzelanki to koniecznie zobacz inne darmowe gry i zagraj teraz online