Free KiziMizi games

TrollFace Quest: Horror 1

Mizi Kizi
TrollFace Quest: Horror 1
TrollFace Quest: Horror 1

TrollFace Quest: Horror 1 - Zasady gry i sterowanie

opis gry TrollFace Quest: Horror 1Czy lubisz przerażające filmy? Czy masz ochotę na kilka przerażających skoków? Jeśli tak, przygotuj się, aby dowiedzieć się, jakie przerażająco zabawne figle czekają na Ciebie w Troll Face Quest: Horror.

Ta edycja popularnej serii gier jest pełna odniesień do wielu twoich ulubionych horrorów, programów telewizyjnych, a nawet gier wideo!

TrollFace Quest: Horror 1 to doskonała gra GAMEDISTRIBUTION, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 3 grudnia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1769 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra TrollFace Quest: Horror 1 jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS bez logowania. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP