Free KiziMizi games

Biuro: Straszna historia

Mizi Kizi
Biuro: Straszna historia
Biuro: Straszna historia

Biuro: Straszna historia - Zasady gry i sterowanie

opis gry Biuro: Straszna historiaPracujesz do późna i jesteś jedyną osobą pozostawioną w biurze. Musisz koniecznie opuścić to miejsce, dość pracy na dzisiaj. Jednak wyczuwasz, że nie jesteś tutaj sam. Jakieś zło czai się w pobliżu. Na wszelki wypadek postanowiłeś się schować i obserwować sytuację. Musisz być przygotowany na najgorsze, kto wie, co lub kto, czeka za rogiem.
Czy zdołasz wydostać się z biura w jednym kawałku, czy to tylko strach nie pozwala ci wyjść? Poznaj straszną historię biura w którym pracujesz!

Office Horror Story to doskonała gra GAMEMONETIZE, w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 27 maja 2020 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 964 razy i otrzymała ocenę 100/100 z łącznej liczby 1 oceny użytkowników, 1 polubienie i 0 głosów na nie. Gra Biuro: Straszna historia jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP

Uwaga! Gra tylko dla osób dorosłych

Ta gra zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
Czy masz powyżej 18 lat i chesz kontynuować?.

Nie, mam poniżej 18 lat