Free KiziMizi games

Spite and Malice Extreme

Mizi Kizi
Spite and Malice Extreme
Spite and Malice Extreme

Spite and Malice Extreme - Zasady gry i sterowanie

opis gry Spite and Malice ExtremeZagraj w tę klasyczną grę karcianą znaną również jako Kot i Mysz lub Skip-bo przeciwko komputerowemu przeciwnikowi. Celem tej gry jest pozbycie się stosu kart po lewej stronie poprzez umieszczenie ich na 3 środkowych stosach. Pierwszą kartą na środkowym stosie musi być as, a następnie możesz umieścić karty w górę do królowej (A-2-3-4-5-6-7-8-9-10-J-Q i kolory nie mają znaczenia). Możesz grać w karty ze stosu po lewej stronie, ręki (5 środkowych kart) lub 4 stosów kart odrzuconych (po prawej). Twoja tura kończy się, gdy umieścisz kartę z ręki na 1 stosie kart odrzuconych. Do gry dostępna jest tylko górna karta z twojego stosu gry, twoje karty rąk i górne karty stosów odrzuconych. Król jest dziki i można go użyć do dowolnej wartości. W tym ekstremalnym wariancie możesz używać kart stosu odrzuconych przeciwnika.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Spite and Malice Extreme wynosi 0/100. Na grę oddano 0 głosów. Gra ma obecnie 1931 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 21 sierpnia 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP