Free KiziMizi games

Earn to die 2012: PART 2

Mizi Kizi
Earn to die 2012: PART 2
Earn to die 2012: PART 2

Earn to die 2012: PART 2 - Zasady gry i sterowanie

opis gry Earn to die 2012: PART 2Pustynia wydawała się wam wczoraj bezludnym miejscem, w którym wszystkie żywe stworzenia nie są w stanie wytrzymać piekielnego klimatu. I miałeś rację – to zupełnie martwe miejsce, czego nie można powiedzieć o strasznych zombie, którym upał ani siarczysty mróz, nie robi różnicy. Ich cel jest jeden, świeże mięso.

W 2012 nastała apokalipsa i umarli przejęli kontrolę na ziemi, zamieniając ją w siedzibę zmarłych dusz, zdominowaną przez żywych trupów, w każdej sekundzie uzbrajając swoją armię o nowych wojowników mroku.

Tobie jednak udało się uciec i ukryć w opuszczonej stodole, gdzie znajdowała się stara zapuszczona ciężarówka. Znając się na technologii: szybko naprawiłeś pojazd i oddaliłeś się od tego niebezpiecznego miejsca.
Teraz uciekasz i niszczysz po drodze napotkane zombie…

Earn to die 2012: PART 2 to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 20 stycznia 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 2720 razy i otrzymała ocenę 92/100 z łącznej liczby 37 głosów użytkowników, 34 polubienia i 3 głosy na nie. Gra Earn to die 2012: PART 2 jest stworzona w technologi HTMl5, więc będzie poprawnie odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie.. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP