Free KiziMizi games

Mortal Kombat Karnage

Mizi Kizi
Mortal Kombat Karnage
Mortal Kombat Karnage

Mortal Kombat Karnage - Zasady gry i sterowanie

opis gry Mortal Kombat KarnageBłyskawiczna odmiana Mortal Kombat, która zachowała nie tylko unikalny styl graficzny, ale także bohaterów. Gra została stworzona na podstawie postaci z trzeciej części. Aby wygrać grę „Mortal Kombat Karnage” musi pokonać wszystkich rywali, którzy wystąpią przeciwko tobie na arenie. Możesz walczyć jednym z 6 zawodników, wybierając go przed rozpoczęciem walki. Każdy wojownik posiada własny rodzaj umiejętności i zdolności, które może wykorzystać podczas walki, zadając cios ostateczny przeciwnikowi.

Zasady gry i sterowanie:
Strzałki - ruch
A - uderzenie ręką
S - blok
D - kopnięcie
=============

Wykonaj kluczowe kombinacje dla konkretnej postaci, aby wykonać "fatality". Gdy zostanie wykonany poprawnie, twój wojownik wykona cios ostateczny, aby rozedrzeć, zetrzeć i ogólnie zabić przeciwnika.

Wykonaj fatality.
--------------------
Kabal: Dół, Dół, Lewo, Prawo, A
Noob Saibot: Prawo, Dół, Prawo, A
Kitana: Dół, Dół, Dół, Dół, A
Nightwolf: Lewo, Prawo, Lewo, A
Subzero: Prawo, Prawo, Lewo, Dół, A

Mortal Kombat Karnage to doskonała gra , w którą możesz zagrać na Kizi Mizi całkowicie za darmo. Została dodana na naszej stronie w dniu 12 lutego 2019 roku. Do tej pory gra była odtwarzana 1637 razy i otrzymała ocenę 0/100 z łącznej liczby 0 ocen użytkowników, 0 polubień i 0 głosów na nie. Gra Mortal Kombat Karnage jest stworzona w technologi HTML5, więc będzie dobrze odtwarzana we wszystkich popularnych przeglądarkach. Możesz grać w tę grę online wyłącznie na komputerze lub laptopie. Rozdzielczość okna gry została zoptymalizowana pod kątem najlepszej wydajności wizualnej, możesz więc zagrać teraz w oknie lub na pełnym ekranie.

TOP