Free KiziMizi games

Baby Hazel: Ból żołądka

Mizi Kizi
Baby Hazel: Ból żołądka
Baby Hazel: Ból żołądka

Baby Hazel: Ból żołądka - Zasady gry i sterowanie

Nasza mała Hania cierpi na bóle brzucha spowodowane niedożywieniem, od rana nic nie jadła, tylko słodycze. Ale mama szykuje zdrowe śniadanie i Hania będzie musiała je zjeść w wolnej chwili. W końcu jej chory brzuszek wymaga natychmiastowego leczenia. W grze musisz podążać za pragnieniami i potrzebami dziewczynki. A co najważniejsze, do wykonania ich w ustalonym czasie. Musisz obserwować wskaźnik szczęścia, który określa jej nastrój. Spraw, by pasek na górze był zielony przed upływem czasu. Jeśli wszystko wykonasz pomyślnie, otrzymujesz dodatkowe punkty. Możesz osiągnąć wysoki wynik, jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie i na czas. Ta pouczająca gra to seria gier edukacyjnych dla dzieci, w której dziecko uczy się o różnych aspektach życia z Hani. Zagraj razem z Baby Hazel i dowiedz się więcej o zdrowym odżywianiu i medycynie.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Baby Hazel Stomach Care wynosi 77/100. Na grę oddano 13 głosów. Gra ma obecnie 2205 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 10 grudnia 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP