Free KiziMizi games

Baby Hazel: Gwiazdka

Mizi Kizi
Baby Hazel: Gwiazdka
Baby Hazel: Gwiazdka

Baby Hazel: Gwiazdka - Zasady gry i sterowanie

opis gry Baby Hazel: GwiazdkaWesołych Świąt wszystkim! Dziś mała Hania świętuje Boże Narodzenie wraz ze swoimi przyjaciółmi, Bellą i Liamem i Katy, uroczym małym kotkiem. Z niecierpliwością czeka na Mikołaja i bardzo jest podekscytowana tym, co otrzyma w prezentach. Chce więc jak najszybciej zakończyć wszystkie świąteczne przygotowania. Musi pakować prezenty, robić bałwana i jeździć na snowboardzie oraz bawić się śnieżkami i wiele innych. To dobra okazja do świętowania Bożego Narodzenia z Hanią i jej przyjaciółmi. Zagraj w tę grę i pomóż jej ukończyć wszystkie czynności przed przybyciem Mikołaja. Zobacz, jakie prezenty gwiazdor ofiaruje małej Hani. Więc na co czekasz? Zapraszamy na gwiazdkę wraz z Baby Hazel i jej przyjaciółmi.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Średnia ocen Baby Hazel Christmas Time wynosi 75/100. Na grę oddano 4 głosy. Gra ma obecnie 2051 odsłon. Grę zaproponowano w dniu: 6 maja 2019. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP