Free KiziMizi games

Złodziej Bob 4: Japonia

Mizi Kizi
Złodziej Bob 4: Japonia
Złodziej Bob 4: Japonia

Złodziej Bob 4: Japonia - Zasady gry i sterowanie

Złodziejaszek Bob wybrał się na wakacje do kraju kwitnącej wiśni – Japonii. Ten światowej sławy rzezimieszek postanowił rozszerzyć swoje kryminalne imperium o nowe terytorium. Jego zadanie to wykraść wszystko co bezcenne nie zostawiając po sobie śladu. Nasz bohater będzie potrzebował twojej pomocy, by uniknąć kamer monitoringu, nowoczesnych systemów alarmowych oraz bezwzględnych strażników, na dodatek wałęsają się po korytarzach skomputeryzowane roboty przed którymi schowasz się w ciemnym zakątku. – zaplanuj każdy swój ruch, oceń niebezpieczeństwo i podejmij próbę zdobycia, każdy twój błąd powoduje uruchomienie alarmu, który poinformuje posterunek policji o włamaniu. Wówczas japoński detektyw zostanie wysłany do zbadania sprawy i zacznie się wnikliwe śledztwo, które doprowadzi detektywa do ciebie. Będziesz miał wówczas mało czasu aby wydostać się z pomieszczenia. Dlatego warto inwestować po każdym udanym skoku w gadżety, zwiększające twoje umiejętności, które zmniejszą czujność ochrony jak i samego detektywa.

Gra poprawne i przyjemne działa, na telefonie dotykowym i tablecie z systemem Android oraz IOS. Zagrasz bez logowania w najbardziej wymagające gry.

Zasady gry i sterowanie:
← → - poruszanie się
↑ lub W - wejście i otwieranie drzwi, szafek, łamanie zabezpieczeń

Średnia ocen Bob The Robber 4: Japan wynosi 92/100. Na grę oddano 38 głosów. Gra ma obecnie 3583 odsłony. Grę zaproponowano w dniu: 7 września 2018. Szukaj gier z pozytywnymi emocjami

TOP